MKS Kańczuga - strona nieoficjalna

Lechia Sędziszów

11:00 (dom)

Brak aktywnych ankiet.

LKS Brzyska Wola (b) - LKS Iskra Przysietnica (b)
Resovia II Rzeszów (b) - MKS Pogoń - Sokół Lubaczów (b)
JKS Jarosław - Przełęcz Dukla (s)
MKS Kolbuszowa - Przełom Besko
MKS Dębica (b) - Polonia Przemyśl
MKS Kańczuga - Lechia Sędziszów
Gryf Mielec - Sokół Nisko

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

MKS Kańczuga 1-0 MKS Dębica
brak zdjęć

Problemy kadrowe....Czy to już koniec naszej przygody z II...

• autor: Maro1949, 2014-08-31 20:27
Problemy kadrowe....Czy to już koniec naszej przygody z II ligą?

Sokół Nisko 1-1 MKS Kańczuga

1-0? (rzut karny)

1-1 DZIMIRA

Na pierwszy mecz sezonu do Niska wybieramy się "gołą" jedenastką. Na mecz przyjeżdżamy spóźnieni, więc zaraz po przyjeździe szybko się przebieramy i wychodzimy na krótką rozgrzewkę. Niestety mecz rozpoczynamy fatalnie i już na początku spotkania sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy, po zagraniu piłki ręką przez jednego z naszych obrońców. Rzut karny na bramkę zamienia zawodnik gospodarzy i przegrywamy w Nisku 1-0. Kolejne minuty to przewaga gospodarzy, lecz z czasem nasza drużyna zaczęła dochodzić do "głosu". Podanie na prawą stronę boiska otrzymuje Dzimira i ładnym strzałem zza pola karnego umieszcza piłkę w bramce doprowadzając do wyrównania. Kolejne minuty to wyrównana gra obu zespołów. Dzimira mógł strzelić swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, jednak po jego strzale piłka trafiła w słupek. Gospodarze mieli również swoje okazje, jednak wynik do końca nie uległ już zmianie.

MKS Kańczuga 0-7 Lechia Sędziszów Małopolski

Nadszedł czas na kolejny mecz, tym razem u siebie podejmowaliśmy Lechię Sędziszów Małopolski, niestety na ten mecz zbieramy się tylko w 8 osób...więc zmuszeni byliśmy dobrać 2 chłopaków z młodszych, dodatkowo w naszej bramce musiał stanąć zawodnik z pola ponieważ w tym meczu nie mieliśmy również bramkarza. Od początku gramy w 10, w eksperymentalnym ustawieniu i niestety Lechia aplikuje nam aż 7 trafień i wywozi z Kańczugi 3 punkty. W tym meczu nie istniała nasza ofensywa a jedynie za warty odnotowania można uznać strzał z rzutu wolnego Adriana Alberta, który mocnym strzałem trafił w poprzeczkę.

Polonia Przemyśl 3-0 (walkower) MKS Kańczuga

Kolejny mecz i nasz sytuacja kadrowa jest co raz gorsza i na ten wyjazd udajemy się w 7 osób...W tym meczu o ile można to nazwać meczem, w naszej bramce kolejny raz staje zawodnik z pola. W pierwszej akcji dość pechowo straciliśmy bramkę. Kolejne minuty to ataki gospodarzy a my w takim składzie osobowym broniliśmy dostępu do bramki, a próby wyjścia z piłką na połowę rywala szybko się kończyły ponieważ jeden zawodnik nie był wstanie przejść całej linii defensywnej Polonii. W 20 minucie piłka trafia w rękę jednego z naszych obrońców po czym sędzia odgwizduje "wapno" a zawodnik gospodarzy nie myli się z jedenastu metrów. Po około 25 minutach kontuzji doznaje nasz bramkarz i sędzia był zmuszony przerwać spotkanie ze względu, że w naszej drużynie zostało już tylko 6 zawodników.

MKS Kańczuga 0-3 (walkower) Przełom Besko

Kolejny mecz u siebie zbieramy się w rekordowej liczbie 5 osób, po czym dobieramy 2 chłopaków z młodszych i wychodzimy na boisko. Besko strzela bramkę po chwili "kontuzji" doznał jeden z naszych zawodników i sędzia odgwizdał koniec meczu. Mecz ten trwał zaledwie 3 minuty.. Szkoda, że w tym sezonie nie możemy rywalizować z innymi zespołami w czysto sportowej rywalizacji, i musimy oddawać punkty za darmo. Czy to już koniec naszej przygody z II ligą?

autor: ~anonim 2014-09-05 15:43:49

avatar KUZWA GOSCIE OGARNIJCIE SIĘ! Nie wierze, że w kanczudze nie ma 11 ludzi do gry. Skoro gołą 11 potrafiliście postawić się sokołowi na ich terenie to ta druzyna ma potencjał i to duzy. Nie rozumiem dlaczego wasi zawodnicy tego nie rozumieją. powinniscie siasc wszyscy razem i nawzajem sie zmobilizować ewentualnie zostawic samych starszych do gry, zeby chlopaki sie ogrywali

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sokół NiskoMKS Kańczuga
Sokół Nisko 1:1 MKS Kańczuga
2014-08-20, 11:00:00
Rezerwowe boisko - Moskale
    relacja »
oceny zawodników »

Sokół Nisko 1:1 MKS Kańczuga
Gryf Mielec 6:3 LKS Brzyska Wola (b)
Polonia Przemyśl 5:3 MKS Kolbuszowa
Przełom Besko 2:4 JKS Jarosław
Przełęcz Dukla (s) 0:2 Resovia II Rzeszów (b)
MKS Pogoń - Sokół Lubaczów (b) 1:3 LKS Iskra Przysietnica (b)
Lechia Sędziszów 2:1 MKS Dębica (b)

MKS w rundzie Jesiennej !

1. Sokół Nisko 1:1

2. Lechia Sędziszów Młp. (d)

3. Polonia Przemyśl (w)

4. Przełom Besko (d)

5. Przełęcz Dukla (w)

6. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów (d)

7. LKS Iskra Przysietnica (w)

8. Resovia II Rzeszów (d)

9. JKS Jarosław (w)

10. Kolbuszowianka Kolbuszowa (d)

11. MKS Dębica (w)

12. LKS Brzyska Wola (w)

13. Gryf Mielec (d)

(d) - dom

(w) - wyjazd

(P) - przełożony

pon.

Maro
Adrian

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.